svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Country svatba

12.9.2013 by Tánička

Neradi jdete s davem a nejlépe se cítíte se svým nastávajícím ve stáji? Chcete nespoutanou svatbu spjatou s přírodou? Hledáte něco, co se tak často nevidí? Tak právě pro Vás tu je country svatba.

Milujete zvířata a věnujete se jim celý svůj život. A i během svého velkého dne se jejich nechcete vzdát. Jsou součástí Vás obou a tak jim chcete být na blízku i ve svůj velký den. Stáj a okolí se dá upravit tak krásně, že si to ani neumíte představit. Z vaší chaloupky a stáje se stane královské místo, na Váš velký den.

Co je vlastně country a kde se vzalo? Country se váže na hudební styl, který vznikl na jihu Spojených států. Country svatba znamená i místní. Proto se country styl mění od dané oblasti. Všude však dominuje stodola a statek spojený s přírodou. Country se váže k folkové hudbě, keltské hudbě, blues, gospelové hudbě, humorně laděné hudbě zvané hokum a starobylé hudbě. Rychlý rozvoj nastal v 20. letech 20. století. Původně se nazýval tento styl hillbilly. Název country se ujal v 40. letech 20. století a v 70.letech se ustálil název country a western. Nejznámější města spojené s country jsou Bakersfield ve státě California a jihovýchod Nashville ve státě Tennessee.

Inspirovat se můžete u největších hvězd country Paula Williamse, Johnnyho Cashe, Dolly Parton a Shania Twain .

Pokud chcete najít ještě více inspirace, zajděte si na americké westernové stránky, kde najdete ty nejkrásnější a také nejbizarnější možnosti oblékání, výzdoby a umístění zvířat .

Kde svatbu ve stylu country uspořádat? Pokud svá zvířátka umístníte do stáje nacházející se v pěkném parku, o budovu máte postaráno. Z tmavé stáje se dá pomocí koštěte, dobrých přátel a fantazie udělat to nejkrásnější svatební posezení. Pokud k tomu přidáte dřevěné židle a stoly ozdobené přírodními látkami a kovovým, nebo smaltovaným nádobím, budete mít to nejkrásnější posezení v country stylu. Můžete udělat ze stáje i malý palác. Zde použijete hodně světlých látek, porcelánové nádobí, křišťál a hodně světel.

Použijte vše, co máte kolem sebe. Právě byla žeň a vy máte kolem sebe stohy sena? Sem s nimi, jak pohodlné sedačky budou ideální. Máte staré dřevěné sudy a desky? Udělejte z nich originální stoly na večerní pohoštění a bar.

Na pohoštění můžete mít pečené sele, nebo na rožni opékat mladého býčka, případně jehňátko. Nápoje můžete podávat v jednoduchých skleněných nebo hliněných džbáncích. Nejlepší jsou domácí limonády, mátová voda, limonády, zázvorová, bazová a jakákoli jiná z různého ovoce. Dort by měl být domácí a v netradičních přírodních tvarech. Nebo, jak se říká, v jednoduchosti je krása, a tak můžete zvolit i jednoduchý tvar dortu.

Zábava se nese v hudbě country. Hrajte známé písně od předtavitelů tohoto stylu. Hodně kapel se objevilo i na Slovensku a v Čechách. A jejich písně jsou krásné a i zábavné. Proto si pusťte i Nedvěda, Roberta Křesťana, Candy Floss, The Chapmans, Lucy and the man, Druhá Tráva, Wabi Daněk .... Pokud byste chtěli inspiraci a neznáte žádné country zpěváky, klikněte si na stránky country festivalů a vytvořte si svůj originální play list. Pokud znáte dobrou kapelu, která umí hrát country, sem s ní. Je to originální a nesmírně zábavné.

Pokud byste si přáli i jinou zábavu než tanec, můžete se inspirovat Američany a využít slámu a okolní prostředí na hru paintball. Určitě na takovou kulturní vložku nikdo z hostů nezapomene. Krásné oděné dámy a pánové s pistolemi. Nikdo nezapomene, věřte nám .

Zde nastává chvíle, kdy můžete své čtyřnohé kamarády zapojit do vašeho šťastného dne D. Odvezte se na zádech koníků až na svatební hostinu. Užijete si příjemný pocit z jízdy a okolní přírody a budete originální . "Jupi já jí". Vy jezdit víte, no vaše polovička ne. Nic se neděje. Opatřete si starý farmářský kočár a odvezte se na něm, koníky Vás potáhnou. Pokud jste moderní country nadšenci a raději máte koně pod kapotou, využijte staré americké nákladní auto a pokud není žádné nablízku, poslouží dobře i nové terénní vozy .

S dekoracemi slámy a podkovou, budou vypadat úžasně .

V country stylu by mělo nést i oblečení nevěsty a ženicha. Nesmí chybět hlavní doplňky - country klobouk , kovbojské holínky, vesta, šle a riflovina ve všech barvách. Šaty nevěsty jsou bílé a béžové. Do těchto barev se přidává káro v různých barvách. Nejkrásnější vypadá bílá sukně s vrchem káro. Používají se i doplňky šatů v červené a černé barvě. Nám se nejvíce líbí kombinace bílé, kára a kozaček. Je to tak krásné country. Krásně vypadají i riflové doplňky. Zkuste riflové košili a princeznovské sukni.

Při družičky a družby platí pravidlo klobouků a kozaček. Měl by je mít každý, kdo nám při naší svatbě asistuje. Družičky mohou mít šaty různých barev. Hlavně ať vypadají country. Držme se zas pravidla, v jednoduchosti je krása, a ať nám je inspirací příroda.

Nevěsta by měla vypadat přirozeně a krásně romanticky. Používají se však i výraznější rty, nebo oči. Makeup je přirozený, v barvách země, nebo výrazný. Hlavně červené rty. V přirozeném makeup jsou rty krásně růžové, nebo jemně načervenalé, jako byste právě snědli maliny. Účesy jsou rozevláté větrem, nebo, jako kdybyste právě vyběhli po romantických hrách ze stodoly plné sena .

Zůstávají nám už jen svatební oznámení. Chceme přece, aby bylo vše dokonalé. Pozvánky ve stylu country mají být plné symbolů tohoto stylu. Jsou na nich holínky, koně, psi, ale i věci, které se na farmách nacházejí. Můžete si udělat originální fotografii a použít ji jako pozvánku. Papír by měl být recyklován, béžový vypadá jako byste ho měli už roky odložen někde ve stodole. Využijte otisky nohou svých zvířat. Nebo slámu a staré podkovy pohozené ve stájích. Vynikající jsou i sedla a uzdy pro koně. Nejdůležitější je postavit se do středu svého statku a otočit se kolem své osy a když skončíte, na svém místě zjistíte, že v hlavě máte minimálně tři nápady. Pokud si však nevíte rady i nadále, zastavte se na naší stránce LarisDesign se svatebními oznámeními a my vám rádi pomůžeme .