svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Harmonogram svatebních příprav

Požádáním o ruku to začíná a nasazením prstýnku to končí. Tak by se dalo ve zkratce shrnout období svatebních příprav. Mezitím je ovšem zapotřebí zařídit spoustu věcí. Na co všechno nesmíte zapomenout, jestli chcete, aby všechno klaplo na jedničku? 

Ujasněte si, co chcete

Bezprostředně po zásnubách byste měli říct vašim nejbližším, k jakému důležitému kroku jste se odhodlali. Pak si s partnerem ujasněte, jak by váš vysněný den D měl vypadat. Tedy, jak velkou svatbu chcete mít, v jakém stylu by se měla nést, kolik jste do ní ochotni investovat, jestli bude obřad církevní nebo občanský. 

Najděte místo

Zhruba půl roku před vaší veselkou je třeba vybrat místo jejího konání. Pokud máte vyhlédnutou nějakou atraktivní lokalitu, o kterou je velký zájem, musíte ji samozřejmě zarezervovat s delším časovým předstihem. Volných termínů totiž nebude moc. Poté zvolte místo, kde se uskuteční svatební hostina a zamyslete se nad tím, koho na ni chcete pozvat.

Vyberte šaty

Ve stejném čase se vydejte na obhlídku svatebních salonů. Nastává totiž jedna z nejoblíbenějších povinností každé nevěsty – vybrat ty nejkrásnější svatební šaty. Na pomoc si sebou vezměte kamarádky, které vám poradí, co vám bude nejvíce slušet. Pokud si z široké nabídky nevyberete, můžete si nechat ušít šaty na míru přesně podle vašich představ. Nezapomeňte tady pořídit také pánský oblek pro ženicha. Jestli máte družičky, pak pro ně v salonu najděte vhodné společenské šaty, které budou ladit s těmi vašimi. 

Rozešlete pozvánky

Asi tři měsíce před svatbou je načase vytvořit seznam hostů a upřesnit, koho chcete mít v tento den při sobě, kdo přijde na obřad, svatební hostinu, a kdo dorazí až večer na svatební párty. Vyberte svatební oznámení, které budete rozesílat, a nezapomeňte nechat zhotovit také kartičky s pozvánkami ke stolu.

Povolejte profesionály

Poté přichází chvíle na výběr snubních prstýnků, na rezervování fotografa, kameramana, vizážistky a na zajištění hudebního doprovodu, který se postará o muziku na obřadu i o zábavu na hostině. Aby vaši hosté nebyli o hladu, kromě svatebního menu objednejte také svatební koláče, dorty a cukroví. Stavit se nezapomeňte rovněž v květinářství, kde vám poradí jak s kyticí pro nevěstu, maminky a družičky, tak i květinovými dekoracemi. Jak vidíte, úkolů vás čeká víc než dost. Ale s dobrou organizací a klidnou hlavou to jistě hravě zvládnete!