svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Jak se na svatbu odvezete?

28.11.2013 by Tánička

Svatba je již zařízená a místo určené. Nyní Vám zbývá jen přijít na to, jak se na určené místo dovezeme. Bude to nápaditý, pompézní, nebo humorný způsob přepravy? Dnešní svět nám nabízí mnoho možností dopravních prostředků. A my z LARIS DESIGNU, se Vám dnešním blogem pokusíme pomoct ve Vašem výběru. Nebojte se, nebudeme Vás trápit technickými podrobnostmi vozidel. Podíváme se na to spíše ze ženského hlediska. Je to krásné, efektivní, bláznivé, divoké a zanechá to dojem.

Začali jste přemýšlet nad tím, jak se dopravit na místo své svatby tak, abyste udělali dojem, nebo si to lidé opravdu zapamatovali? Možností je mnoho a my začneme těmi nejjednoduššími. Nachází se kostel,nebo oddací místnost v blízkosti Vašeho domu? Zkuste oprášit své brusle, nebo kola. Je to originální a velmi zábavný způsob přepravy. Hlavně, pokud Vám to na těchto prostředcích velmi nejde. Může vás při tom provázet celá vesnice, nebo ulice. Všichni se zabaví a věřte, že i Vy. A ještě dlouho se bude pošeptávát , co jste si to na tu Vaši svatbu vlastně vymysleli.

Vděčným prostředkem na převoz jsou i skateboardy. Vede ulice od vás dolů kopcem? Šup, vytáhněte zaprášený skate a spusťte se spolu se svým nastávajícím vstříc manželskému dobrodružství. Možná právě tento zážitek bude pro Vás začátkem Vašeho nádherného, nového života.

Nezapomeňte se se svými neobvyklými prostředky i vyfotit. Takové fotky jsou vynikajícím námětem vyjádření Vašeho já na svatebním oznámení.

Pamatujete si výlety po italských letoviscích, kde Vás odvezou v malém tříkolovém kole po krásném zaplněném korze. Voňavý vánek od moře, smích a vřava kolemjdoucích a ty rozmanité barvy míhající se kolem Vás. Přeneste si tento pocit na Vaši vysněnou svatbu. Porozhlédněte se po okolí, určitě někdo bude mít takový výjimečný prostředek doma.

Další nepřekonatelnou a neskutečně romantickou možností přepravy je vůz a nádherný kočár. Můžete se odvést i na samotných konících po nádherné lesní cestě. Možností, jaký kočár si zvolit je mnoho. Zvolte si farmářský nebo pohádkový, který vypadá, jako byste si ho půjčili od Popelky.

A pomalu se dostáváme k vozidlům na mechanický pohon. Začneme malými a velmi milými přepravními prostředky. Na začátku zmíníme malinké motocykly značky Vespa. Nic není tak milé a hezké jako jsou Vespy. Jejich počet se v posledních letech zvýšil a proto se zkuste poptat mezi přáteli a jednu dvě určitě najdete.

Pokud máte rádi golf, zkuste si půjčit na svatbu malý rozkošný golfový vozík. Představte si, jak se přes golfové hřiště přepravíte na Vaši svatební hostinu. A jde se do toho. Během běžných dnů pracujete na farmě a s traktorem. Není potřeba platit za drahé auta. Traktor je nevšední a velmi vtipný prostředek na prepravu novomanželů. Trocha stužek a květů dokáže zázraky.

Autíčko tuk - tuk je tak rozkošné a zároveň pohodlné, že si ho budete chtít nechat. Chcete se přepravit i se svými hosty na svatbu. Objednejte si legendární, červený dvoupatrový autobus. A na vrchním patře se budete cítit jako opravdová královna .

Patří Váš nastávající k sexy hrdinům hasičkého sboru? Zkuste si vzít na svatbu jejich ukázkového starého veterána. Má i velký zvonec, kterým dáte všem na známost, že je váš šťastný den.

Jste fanoušky hippies? Pokud ano, vyzkoušejte si Volkswagen bus. Je stylový krásný a uvnitř si užijete opravdu luxusní převoz. Přesně takový, jak si nevěsta s ženichem zaslouží. My z LarisDesignu fandíme červené. Pěkná je i krémová.

Chcete-li být elegantní a milujete staré časy, půjčte si na svatbu veterána. Vypadá úžasně, je elegantní, stylový a nic jím nezkazíte. Budete se cítit jako herečka ve starém, černobílém filmu. A Vaše svatba dostane punc elegantnosti a vybraného vkusu.

Líbí se vám americké staré filmy? Tak si je prostudujte a dávejte si pozor, na čem vaši oblíbení hlavní hrdinové jezdí . Jsou to obrovské americké silná auta, nebo venkovské nákladní vozidla, které vypadají tak romanticky. Už jste dostali nápad? My víme, že ano.

Každý z nás již alespoň jednou viděl žlutý taxík. Ať už na fotce, ve filmu, nebo se v něm sám v New Yorku vezl. Víte, jak stylově byste vypadali, pokud byste se v něm vezli na svatbu? Zkuste si jeden najít a můžete se vydávat.

Pokud jde o auta zakončíme náš příspěvek luxusními kousky, které bychom chtěli vyzkoušet alespoň jednou za život. A není lepší příležitosti, jako je nejkrásnější den našeho života. Luxusní limuzíny již dnes nabízejí  dobré autopůjčovny. Je to dokonalá tečka luxusu. A co tak porsche, bentley, nebo pořádně nadupaný mercedes. Každé z těchto autíček udělá velkou radost nejen nevěstě, ale i ženichovi. A pokud ho necháme alespoň chvilku řídit, přijde na svatbu tak uvolněný a bez stresu, že určitě řekne ano.

A ještě jeden motorový typ na závěr. Pokud se Vaše svatba koná někde u vody, proč si nezaplavat? Znáte ten příjemný pocit, když plujete na lodi a vítr vám rozvíval vlasy. A i když je teplo, Vám je příjemně, neboť voda Vás příjemně zchladí. Proč si tento úžasný pocit nevzít se sebou i na svou vysněnou svatbu. Proto Vám říkáme, proplujte se na Váš nejkrásnější den života a pořádně si ho užite.