svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Jak se stát dokonalou nevěstou

Požádal vás váš milý o ruku? Pak jste určitě s radostí odpověděla ano. A tím jste roztočila kolotoč svatebních příprav. Vybrat termín a místo obřadu, rozeslat svatební oznámení, aby s vámi v tento významný den mohli být vaši nejbližší, sehnat fotografa, kapelu, zvolit menu, snubní prstýnky, zajistit dopravu, objednat svatební koláčky a cukroví. A při všem tom shonu si musíte vyhradit dostatek času také sama na sebe. 

Nejen šaty dělají nevěstu

Nejdůležitějším člověkem na svatbě jste totiž vy jako nevěsta. Dejte si tedy na sobě pořádně záležet. Svatební šaty bezpochyby sehrávají důležitou roli, nicméně váš celkový vzhled pouze dotváří. Podstatné je, jak s nimi sladíte svatební líčení, manikúru, pedikúru, účes, doplňky. Každá z nás chce v tento den vypadat jednoduše dokonale, aby se dobře cítila a hlavně, aby svého vyvoleného oslnila. A je úplně jedno, jestli bude chtít být za princeznu z pohádky nebo za sexy femme fatale.

Perfektní make-up

Protože budoucí novomanželky bývají z důležitého životného kroku právem nervózní, měla byste i vy svůj vzhled svěřit do pevných a šikovných rukou profesionálů. I když běžné denní líčení zvládáte sama, se svatebním si nemusíte tak lehce poradit. Nejedná se totiž vůbec o jednoduchou disciplínu. Make-up musí být dostatečně výrazný, aby pěkně vypadal i na fotkách, ale zároveň působit přirozeně, abyste se cítila sama sebou. Vydržet by měl celý dlouhý a emočně vypjatý den, pokud možno bez potřeby velkých úprav. 

Vlasy jako šperk

Také účes musí krásně ladit k celkovému vzhledu. Dnes už nehraje velkou roli, jestli máte hřívu krátkou nebo řídkou – zahuštění a prodloužení vlasů se totiž stalo zcela běžnou záležitostí. Na vaší hlavě si tak můžete nechat vytvořit cokoli, aniž byste se musela nějak omezovat. Pokud se vám zdá, že vaše vlasy postrádají zdravý lesk a vypadají zničeně nebo nekvalitně, vyzkoušejte prodloužení vlasů brazilským keratinem. Tento čistě přírodní přípravek se postará o jejich celkovou regeneraci, takže budou zářit do daleka. 

Ruce jako vizitka 

Důkladnou péči věnujte také vašim rukám. Už naše babičky říkaly, že tvoří nepřehlédnutelnou vizitku každé ženy. A u nevěsty to platí dokonce dvojnásob, protože právě na její prsty míří oko fotoaparátu i kamery a také zraky zvědavých svatebčanů, kteří si nechtějí nechat ujít pohled na snubní prstýnek. Krásné nehty třpytivý šperk jen podtrhnou a váš dokonalý vzhled dovedou k dokonalosti.