svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Kreativní žádost o ruku

29.9.2015 by LarisDesign

Znáte to, žena tajně sní o svatbě a láskyplném životě se svým milovaným. Ten to samozřejmě vycítí a po důkladném přemýšlení přijde za ní, aby ji ve velkém stylu požádal o ruku. Přijde dojetí, slzy, úsměvy, objetí a nakonec očekávané ano. Takto by měl začínat příběh každé svatby, která spojí novomanželé do jednoho svazku.

Než se začne připravovat svatba, je třeba nevěstu požádat o ruku. Tento krok má svůj jedinečný význam, díky kterému se z něj stává zajímavá a originální součást příprav na svatbu. Požádání o ruku je tradičním rituálem, který se využívá již od nepaměti a své kouzlo má i dnes. Bez ohledu na národnost, kulturu nebo náboženství novomanželů, tvoří neodmyslitelnou součást svatebních příprav a stává se tak oficiální formou "námluv".

Žádat ženu o ruku neznamená jen říci, že si ji muž chce vzít. Jde o víc, o vyjádření, symboliku, emoce a zejména o unikátní nápady, které ženy tak velmi milují. O nápady, při kterých bude moci žena vnímat muže jako prince, který s ní chce prožít dlouhý a šťastný život a záleží mu na získání jejího srdce. Právě proto je důležité, aby bylo požádání o ruku jedinečné a přinášelo upřímnost, srdečnost a láskyplné projevení zájmu. K tomu Vám může pomoci i některý z našich nápadů, které Vám přinášíme jako inspiraci.

Hudba pod okny

Každou ženu překvapí, pokud se v noci vzbudí na příjemné tóny jižanských nebo latino písní, které znějí zpod oken a při pohledu ven uvidí živou skupinu, jejíž frontmanem je její miláček. Ladné taneční pohyby, zamilované písně a zejména ulítlý nápad, který zaboduje, je ideální možností jak požádat ženu o ruku.

Když reklamy slouží lásce

Billboardy, reklamní plochy či šoty v rádiu se dají využít i jinak než na prezentaci firmy či nějaké organizované události. Jednou z možností je právě žádost o ruku, kterou můžete uskutečnit i touto formou. Představte si, že Vaše vyvolená jde domů a najednou spatří v centru města na velkém billboardu svou fotku s poutavým textem, kterým ji muž žádá o ruku.

Na koncertě, v divadle nebo na zápase

Mělo se jednat o tradiční večer ve společnosti přátel buď na koncertě, v divadle nebo na sportovním zápase. Nakonec se z toho vyklubal perfektní nápad požádat ženu o ruku přímo před celým hledištěm. Překvapivé či dokonce šokující, ale každopádně to dá ženě najevo, že muž to s ní myslí vážně a nebojí se o lásce, kterou cítí, říct celému světu.

Originálních nápadů jak požádat ženu o ruku je několik a každý by si měl vybrat podle svého vkusu. Tento nápad ještě třeba doplnit stylovými svatebními oznámeními, pomocí kterých sdělíte radostnou novinu o chystání svatby rodině a nejbližším přátelům. Dejte si zhotovit elegantní svatební oznámení s nádherným motivem a poutavým textem a sdílejte tuto šťastnou událost se všemi milovanými.