svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Květinové běsnění

28.2.2014 by Tánička

Blíží se váš den D. A vy jste v jednom velkém víru událostí, které se mají dít v nejbližších dnech. To co musíte vyřídit těsně před zmíněným dnem, je tou nejkrásnější ozdobou, která nesmí chybět. Výběr květin si musíte romyslet a objednat je v předstihu, no vzhledem k jejich čerstvosti se připravují jen pár dní dopředu. Proto nezapomeňte svému květináři zavolat včas a ujistit s, zda je vše v pořádku.

Květy jsou snad tou nejkrásnější ozdobou přírody. Dodávají světu nádherné barvy a vůně. Proto nesmí něco tak výjimečného na svatbě chybět. Jak si správně vybrat ty správné květiny není vůbec snadná věc. Nejdříve si napište všechny kvítky, které milujete na jeden papír. Při rozhodování pomůže, pokud si květiny vytisknete na papír a pokladete si je vedle sebe. Takto můžete kvítky obměňovat a stále s nimi pracovat. Přikládejte si je k sobě, vyměňujte mezi sebou a nakonec vám určitě napadne něco impozantní.

O vlastnostech květů se napsalo toho už opravdu hodně. Ale člověk zapomíná a tak si vzpomeneme alespoň na ty nejoblíbenější a nejpoužívanější kvítky. První by měla být určitě růže.

Růže je květ zamilovaných. Pokud někdo chce někomu vyjádřit opravdu hluboký cit, je to určitě kytice růží. Růží je mnoho druhů a určitě z poloviny jmen by se nám zamotal jazyk. Ale nejvíce používané jsou červené, bílé, růžové a jemné hravé, čajové růže. Pokud byste však přivítali něco extravagantní, zkuste duhovou, nebo modrou růži. Nezapomeňte, růží nic nezkazíte. Vždyť už ve starověku byla růže oblíbeným květem a na hlavách starých Římanů a Řeků se často objevovaly věnce z růží.

V posledním období jsou velmi krásné svatby ve stylu boho a vintage. A tady se hodí nejvíce polní kvítky. Nebo  alespoň květiny podobně vypadající. Zkuste si vzpomenout na procházky po letních loukách a na vůni a krásu kvítků, které jste tam viděli. Ty které nám hned padnou do oka známe pravděpodobně všichni . Patří mezi ně kopretiny, divoké slunečnice a vlčí mak. A máme hned nádherně barevné trio.

Kopretina je jednoduchý luční kvítek.V zelené trávě křičí, jsem tady. Její jednoduchost je krásná a touto volbou nic nezkazíte.

Slunečnice je darem slunce. Miluje ho tak moc, že se za ním neustále otáčí. Síla slunce se v ní opravdu skrývá a pocítíte ji hned, jak ji vezmete do ruky. Rozjasněte si svůj krásný den tímto neobyčejným kvítkem. Slunečnic je více druhů a tak je jen na vás, zda si pro svou svatbu vyberete odrůdy okrasné, nebo půjdete někam na pole a natrháte si vlastní.

A nakonec krásné červený vlčí mák. Již v názvu pociťujeme jeho divokost. Jsou to kvítky které můžeme najít každé léto rozkvétat na loukách. A pokud máte rádi trochu divokosti i ve vašem životě, tak do toho. Vždyť taková květinová výzdoba z červených máků je neobyčejná a nádherná. A pokud si je zakomponujete do vaší svatební kytice, budete opravdu výjimečné.

Nesmíme zapomenout na drobné kvítky, které rostou mezi trávou a tím ji rozjasňují. Nejvíce se na takové kvítky podobá gipsomilka. Jsou to malé drobounké kvítky, které se s oblibou používají v květinářství jako doplněk. No zkusili jste je někdy dát do kytice? Je to úžasná hra malých záhlaví skloněných při sobě. Nejkrásnější na ní je to, že má různé barvy a odrůdy. Proto si můžete na svůj den D vybrat pro vás to pravé.

A nedá nám nezmínit zvonek. Krásný kvítek, který disponuje různými odstíny modré až fialové barvy. Jeho kvítek se houpe v lehkém vánku léta a určitě jste venku něj ne jednou narazili. Pokud si ho nasbíráte, nebo vyberete na svůj svatební den, kromě svatebních zvonů , vám bude zvonit na vaši společnou cestu životem i modrá rostlinka ve vaší kytici.

Nesmíme zapomenout na lilie, karafiáty, na které se v poslední době zapomíná, frézie, které my milujeme, kaly, které jsou nádherné a v různých barvách, gerbery jsou jako malované a pokud milujete jaře a Nizozemsko, určitě se vám budou líbit tulipány různých krásných barev. Květů je na světě mnoho. A každá země má svůj oblíbený květ . Proto je třeba ponořit do milionů a milionů květin, i když jen na vyhledávači google. Jejich vůni a krásu budete cítit i tak. A pak se zvedněte už jen se svým seznamem a utíkejte do vašeho oblíbeného obchodu s květinami. A vyzkoušejte si své pocity na živo.

Ještě trochu inspirace.

Na závěr nesmíme zapomenout i na naše oblíbené svatební oznámení. Originální svatební oznámení můžete vyzdobit květinami. Jak? No jednoduše. Pokud si kvítky vysušíte a pak jimi vyzdobíte oznámení. Velmi pěkně vypadají kopretiny, levandule, různé trávy a malé kvítky. Fantazii se ale žádné meze nekladou, tak jen do toho. A pošlete trocha květové slávy a energie i svým hostům. A pokud se vám nechce hrát se sušením a lepením? Zkuste si své oblíbené květiny vyfotit nebo nakreslit a použijte je jako předlohu pro vaše svatební oznámení.