svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Luxusní svatební oznámení

Luxusní svatební oznámení

21.9.2014

Každá holčička si představuje svou svatbu. Zdobí si panenky a domečky. A dává si na tom pořádně záležať. Tuto představu si pak uchováváme až do toho pravého dne D. Sny se stanou skutečností a my je chceme co nejpodrobněji zrealizovat. Proto se zaměříme na dodavatele, kteří nám dokáží dodat to nejkrásnější a nejluxusnější zboží na trhu. Pro svatbu jsou nezbytné i luxusní svatební oznámení. Jejich třpyt, vůně a propracovanost musí být prostě dokonalá. V dnešním blogu se pokusíme přijít na to, jak takové oznámení má vypadat.

Pokud si chceme pořídit luxusní oznámení, potřebujeme k tomu opravdu kvalitní papír. V tiskárně, nebo v obchodě si ptejte kreativní papíry. Mají různé barvy, ale co je nejdůležitější, i struktury. Luxus si představuje každý jinak. Proto si dejte pozor, abyste nesklouzli do kýčovitých, nebo příliš prečačkaných nápadů. Zkuste se inspirovat historií. Posurfujte po internetu, nebo si prolistujte staré knihy. V historii najdete spoustu inspirace.

Konečně jste našli ten správný papír a nyní je čas vybrat ten správný text. Písmo by mělo být nádherné a zdobené. Znovu platí vybírat uvážlivě, abyste nesklouzli do něčeho odpuzujícího a přehnaně vyzdobeného. Znovu můžete použít historické prameny a inspirovat se starou kaligrafií. A pokud chceme mít text naprosto dokonalý, musíme mu dát i dokonalý obsah. Vyberte si text vám nejbližší. Zalistujte v básních starých mistrů, kteří uměli napsat ty nejkrásnější verše o lásce. Určitě něco krásné a vhodné najdete.

Důležitou součástí luxusního oznámení je opravdu šikovný grafik, nebo dodavatel, který vám dá jen luxusní kvalitu. Dopřejte si čas a dejte si zhotovit několik návrhů. Myslete vždy na to, že grafik vám nevidí do hlavy. Proto si přesně naplánujte a připravte všechny své požadavky dříve, než za ním zajdete. Pomůžete mu tak pochopit co lejlépe vaše představy.

Detaily jsou tečkou dokonalosti. A tak se zaměřte nakonec na ni. Můžete ji vytvořit ze stužky, šňůrky, kamínků, přívěsků, mašliček, perliček, nebo ozdobný, na sebe vrstvený papír. Tyto malé tečky se dělají ručně a tak se cena za oznámení nepatrně navýší, ale věřte nám, výsledek stojí za to.

S papírem se pracuje velmi dobře a vyřezávané oznámení jsou tak nádherné. Dají se použít i jiné materiály. A pokud jednoduché oznámení ozdobíme lemováním, které vypadá jako krajka, nebo vytrážne sklo, je to nádhera.

Dokonalostí luxusního oznámení je určitě obálka, v níž se oznámení dostane na místo určení. Věnujte tedy velkou pozornost i výběru obálky.