svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Muži a svatební oznámení

28.2.2013 by Danka

Když před chlapama vyslovíte slovo svatba, je několik možností jejich reakce. A je úplně jedno, jestli svatbu plánujete, nebo již máte pár let po ní.

- Vyvalí na Vás oči a začnou se věnovat telefonu, ovládání od televizoru nebo staví na zuřivé listování v časopise,

- Vyvalí na Vás oči a navrhnou Vám návštěvu Vašeho oblíbeného butiku s botami,

- Vyvalí na Vás oči a zasypou Vás výčitkami všeho druhu,

- Vyvalí na Vás oči a poprosí Vás, abyste přešli na jiné téma,

- Vyvalí na Vás oči a okamžitě přejdou na jiné téma i bez prosby,

- Nebo na Vás vyvalí oči ...

            Našli jste se ve výše zmíněných bodech? Nezoufejte milé dámy! S radostí Vám oznamujeme, že máte doma normálního chlapa. Stačí si přiznat, že naše reakce by byly stejné, kdyby od nás muži chtěli reakci na víkendové zápasy Ligy mistrů ... Je to tak, a doufat, že se to změní je pravděpodobně dost naivní.

            Když jsou však zásnuby za vámi, vy máte na ruce krásný prsten a v diáři poznamenán den "D", není cesty zpět. A jestli muž chce, nebo ne, tématu svatby bude během příštích měsíců věnováno několik rozhovorů. K svatbě neoddělitelně patří i svatební oznámení a o tom, jak se na nich shodnout s Vaším nastávajícím, se dočtete v nejbližších řádcích.

            Chce to jen velkou dávku trpělivosti, vystihnout jeho správnou náladu, mít vše připraveno, nepředkládat mu POUZE JEDNU možnost svatebního oznámení a to nejdůležitější - ať je ve Vašich nápadech i kousek z něj. Právě poslední "pravidlo" je podle nejnovějších výzkumů svatebních agentur a specialistů tou správnou cestou k úspěchu bez hádek a komplikací na obou stranách.

            Baví Vašeho nastávajícího zmiňovaný fotbal? Nebo od dětství sbírá hokejové kartičky? Má rád dobré jídlo? Je hudebník? Je milovník zvířat? Chodí rád do přírody? Buďte kreativní, najděte cestu jak potěšíte svatebním oznámením i jeho, dejte si vypracovat několik návrhů, vsaďte na barvy, společnou fotku, kterou má na svém pracovním stole, spojte světy a záliby Vás obou nebo si nechte poradit od jeho přátel a rodiny ... Pokud nechcete klasické oznámení a on ano, jemným zakomponováním nějaké jeho záliby do svatebního oznámení určitě jeho názor změníte, nebo mu aspoň ukážete novou cestu.

            Ať se rozhodnete jakkoliv, my v LarisDesing Vám rádi podáme pomocnou ruku a pomůžeme Vám, aby Vaše svatební oznámení byly takovými, jaké si je společně s budoucím manželem vysníte.