svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Na začátku bylo „ANO“

5.1.2013 by Danka

Romantickou večeří, snubním prstenem a odpovědí „ano“ se Váš život změní na několik desítek let. Vytvoříte rodinu, budete mít děti, postavíte dům... vždyť to všichni znáte. Před realizací vzpomenutých snů Vás ale čeká cesta, na konci které budete stát v bílých šatech a slavnostním obleku.

Svatba. Událost, kterou si budete pamatovat do konce života, a proto je potřebné se na ni náležitě připravit a všechno důkladně naplánovat. Prsteny, místnost, šaty, hostina, program a v neposlední řadě svatební oznámení. Jejich výběr, sladění nápadů a představ je často zdrojem konfliktů a hádek. Jeden chce klasiku, druhý nejnovější vychytávku, žena hledá romantiku a muž sportovní tematiku.

Nový rok klepe na dveře a my jsme se Vám rozhodli říct o svatebních oznámeních co nejvíce. Jako takové předsevzetí. Věříme, že Vás pravidelnými blogy potěšíme, rozesmějeme, dozvíte se něco nového a zároveň doufáme, že tím zabráníme hádkám ve Vaší domácnosti, když padne téma „svatební oznámení“.

Blogy budou věnované všem, kteří svatbu plánují, ženám, mužům, maminkám, babičkám, mladým, starým. Těm, kteří milují svoji polovičku a přemýšlí nad dalším krokem, ale i těm, kteří už mají svatbu dávno za sebou, ale rádi se dozvědí něco nového a zajímavého. Vždyť mít přehled v různých oblastech nikdy není na škodu.

Budeme se věnovat tématům jako svatební oznámení kdysi a dnes, nové trendy a stylové oznámení data svatby, poradíme Vám, jak si nejlépe vybrat z obrovské nabídky a mnoho dalšího. Věříme, že nám zachováte Vaši přízeň a dozvíte se mnoho potřebných informací.

P.S. Neváhejte a napište nám, jaká témata by Vás v budoucnu zajímala, co byste chtěli o svatebních oznámeních vědět, nebo s jakými problémy se setkáváte při jejich výběru.