svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Nejnovější trendy v oblasti svatebních oznámení

16.10.2016 by LarisDesign

Atraktivní design svatebních oznámení je dobrým způsobem jako naladit hosty na příjemnou atmosféru svatební slavnosti. Správná kombinace barev, motivů a poutavého textu dokáže víc než jen překvapit a vzbudit zájem. Jedinečný vzhled přináší umělecký zážitek spojený s pozitivními emocemi, které k takové velké události určitě patří.

Při výrobě svatebních oznámení se designéři soustředí na vytvoření stylového vzhledu, který splní svůj účel. I proto se inspirují nejnovějšími trendy přicházejícími ze zahraničí a kombinují jejich jednotlivé prvky s cílem připravit autentické umělecké dílo. Aktuálních trendů je hned několik a jako inspiraci toho, co se momentálně "nosí", přinášíme pohled na některé z nich.

Marsala na svaodbných oznámeních pro vášnivé typy

Trendy svatebních oznámení se v první řadě spojují s vybranými barevnými variacemi. V návrzích designérů v současnosti vládne marsala, barva se silnými vibracemi působícími sebejistě a vášnivě. Na svatebních oznámeních to s její účastí netřeba přehánět a je vhodné je kombinovat s dalšími odstíny.

Využití vodových a pastelových barev

Umělci si přijdou na své právě při tomto typu zpracování svatebních oznámení. Celý design může být zhotoven pomocí práce s vodovými nebo pastelovými barvami, což působí dosti romanticky. Ne každý si tento styl oblíbí pro jeho něžnost, ale popularitu si dokázal získat velmi rychle.

Jutový vzor na svatebních oznámeních nesmí chybět

Mezi nejnovějšími trendy nesmí chybět aktuální jutový vzor. Jeho cílem je přinést na svatební oznámení hravost, zářivé barvy a veselé motivy. Jde o vzor, ​​který vyvede design z běžného stereotypu a poukáže na kouzlo bláznivých nápadů, takže spíše bude vhodný pro ty mladší věkové kategorie.

Místo má i kaligrafie

Úspěch kaligrafie, tedy ručně tvořeného krasopisu, se po delším čase vrací do světa designu a dnes ji nalezneme v oblasti výroby svatebních oznámení běžně. Pokud se zvolí dobré pozadí a myšlenka textu dá smysl, pak budou takto ozdobené svatební oznámení zajímavým nápadem pro všechny milovníky klasiky.

Spojení designu a mapy

Na svatební oznámení se už dostávají i mapy, které mají kromě estetického efektu pomoci hostům s orientací při návštěvě místa konání svatby. Pokud však chcete takovou mapou zapůsobit, pak si dejte záležet na jejím vzhledu, takže vyzkoušejte například ručně malovanou mapu. Pokud máte zájem o zcela překvapení, pak ze svatebního oznámení vytvořte symbolickou mapu vedoucí k tajnému pokladu.

Milovníci geometrických tvarů se potěší

Kdo by řekl, že různé geometrické tvary se stanou hitem svatebních oznámení. Právě ty však nabízejí skvělý prostor pro vytváření moderních tvarů v originálních provedeních. Při jejich zakomponování na svatební oznámení se skvěle pracuje i s barvami, takže není divu, že si získaly srdce mnoha novomanžele.

Dalších zajímavých trendů, které momentálně hýbou designem svatebních oznámení, bychom našli podstatně více. Proto jsme Vám vybrali ty top styly, které se staly opravdovým hitem av nadcházející podzim a zimě budou hlavní inspirací mnoha designérů. Věříme, že se Vám některý z představených trendů zalíbil a udělá z Vašich svatebních oznámení elegantní umělecká díla.