svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Nevěsta v hlavní roli aneb svatební přípravy začínají

A je to tady! Váš partner vás požádal o ruku a z vás se tak brzy stane jeho právoplatná manželka. Do chvíle, než si vzájemně navléknete prstýnky a řeknete si svoje „ano“, je toho však potřeba hodně zařídit. 

Kolotoč příprav se roztáčí

Zvolit musíte termín a místo obřadu i hostiny, vytvořit seznam hostů, rozeslat svatební oznámení i pozvánky ke stolu, zarezervovat fotografa, kameramana, vizážistku, objednat dort, zákusky, květiny a spoustu dalších věcí. Většinu z nich řeší sama nevěsta. Není se proto co divit, že v celém kolotoči svatebních příprav potom tak trošku pozapomene sama na sebe. Přitom o ni jde v den D především. 

Cesta k dokonalé pleti

Nevěsta by totiž měla být na svatbě tou nejkrásnější ženou. Na jejím vzhledu se však nepodílí jen svatební šaty, které má na sobě, ale výsledný dojem utváří její celková vizáž. Musí tedy být dokonalá od hlavy až k patě. Péče o vzhled však nezačíná ve svatební den a dokonce ani týden před tím, než bude kráčet k oltáři. Dvojnásob to pak platí v případě pleti. Jestli chce, aby její tvář byla bez chybičky a zářila zdravím, musí minimálně několik měsíců před svatbou navštěvovat kosmetický salon. Právě zde totiž její pokožku důkladně vyčistí a vyživí a nedokonalosti tak nebudou mít nejmenší šanci. A navíc na krásné pleti bude svatební líčení vypadat naprosto perfektně.

Vlasy plné krásy

Vzhled nevěsty korunují její vlasy. Řešit účes až těsně před obřadem není nejlepší nápad, může se totiž stát, že se nebude hodit k šatům nebo lichotit vašemu obličeji. V kadeřnictví si proto domluvte schůzku předem, ať máte dostatek času na to, zkonzultovat vaše představy, vyzkoušet různé typy účesů a zjistit, v čem se cítíte nejlépe. Navíc také získáte čas dát vaše vlasy tzv. do kupy. Třeba pomocí brazilského keratinu, který je zregeneruje, dodá jim výživu i krásný lesk. Napravit ale zvládne i hluboké poškození vašich pramenů. 

Hon za krásnou postavou

Potřebujete-li shodit nějaký kilogram do svatebních šatů, pak to nenechávejte na poslední chvíli a už vůbec se nepouštějte do žádných drastických diet, které hraničí s hladověním. Zbytečně si rozhodíte metabolismus a nedostatek živin se na vás nepěkně podepíše. Pokud vás vaše váha trápí, pak zkuste upravit jídelníček a naordinujte si více pohybu. S hubnutím vám mohou pomoci i šikovné přístroje, třeba populární Vacushape. Ten vám nejen vytvaruje postavu a zlepší kondici, ale účinkuje i proti celulitidě. Navíc při cvičení, jak známo, se uvolňují endorfiny, tedy hormony štěstí. Žádné předsvatební stresy vás proto nedostihnou!