svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Numerologie a svatební den

25.11.2015 by LarisDesign

Numerologie sehrává v našich životech důležitou roli, i když často se nám její význam jeví jako tajemný a neumíme ho pojmenovat. Každé z čísel má svou specifickou vibraci a do určité míry nám může pomáhat při naplňování našich záměrů, některá data v kalendáři proto považujeme přímo za magické. Každý rok se jich najde hned několik ai aktuálně se blíží pár výjimečných dní.

Vliv čísel na různé události je běžně zkoumán a některé speciální data se ne náhodou stávají ideálním termínem pro přípravu svatební slavnosti. Svatba je důležitý životní krok, při kterém chce zamilovaný pár spojit své životy a naplnit jejich láskyplným svazkem. I proto se novomanželé rádi inspirují kouzelným datem, jehož pozitivní vibrace jim při tomto aktu spojení může "požehnat."

Díky numerologii se můžeme dozvědět o vibrací svatebního data různé zajímavosti. To nám pomáhá při hledání vhodného dne, na základě čeho poznáme vlivy na jednotlivé aspekty manželství. Mezi nimi nechybí zejména harmonie, plodnost, materiální zabezpečení či přátelské pouto manželů. Právě význam čísel zvoleného data svatby nám ukáže, zda jsou aktuální vibrace pro uzavření manželství příznivé.

Numerologové považují za významné dny prakticky všechny data, ve kterých se nacházejí opakující číslice. Vzpomeňme si na kouzelné termíny jako 11.11.2011 nebo 12.12.2012, které byly nadmíru vyhledávány i přes jejich nepříliš příznivému vlivu. Vhodným datem jsou i letní dny jako 7.7. zda 8.8 a nezapomínejme ani na 5.5., který je již tradičně přitažlivým kvůli kráse probíhajícího května.

Jeden z nejzajímavějších magických dat nás čeká již zanedlouho. Datum 10.10. vychází na sobotu, takže jako den na jednání svatby je zcela vhodný. Jeho vliv by do manželství mohl přinést citlivý přístup a dobrou komunikaci, což je pro dvě 1 v datu běžné. Rovněž se dá počítat s podporou při hledání rovnováhy mezi materiální a duchovní stránkou, což může dvojici pomoci nastolit v životě větší klid. Celkově tak můžeme očekávané datum 10.10. považovat za vhodný den k uzavření manželství.

Zhodnotit zásluhu konkrétního data svatby na šťastném manželství se dá až po nějakém čase. Každopádně, manželé si za budování vztahu zodpovídají sami, takže šanci na štěstí mají ve svých rukou. I přesto je síla čísel účinná a zčásti má schopnost ovlivnit vývoj některých událostí, takže příznivci numerologie si mohou vybrat libovolný svatební den během některého z příchozích magických dat. Tím může být i 10.október, který bude více než jen obyčejným dnem.