svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Originální nápady jak popřát ke svatbě

By LarisDesign 3.11.2015

Svatba je jednou z největších životních událostí, kterou novomanželé začínají nový život. Při tomto přelomovém kroku je pro ně nejdůležitější podpora rodiny a blízkých přátel, kteří jim mohou dodat energii několika způsoby. Jedním z nich je i upřímné blahopřání k svatbě, které sice vypadá jako nepatrná pomoc, ale ve skutečnosti má obrovskou sílu.

 

Blahopřání mají odjakživa bohatou tradici a už dlouhá léta se využívají jako vhodná forma přání při jakékoliv speciální příležitosti. Tou je samozřejmě i pořádání svatby, při níž vstupuje zamilovaný pár do společného svazku a podpora se mu sejde více než dost. Co může být lepší formou tohoto kroku ze strany nejbližších jako speciální blahopřání?

 

Blahopřát znamená popřát to nejlepší, takže vyjádření těchto přání provází jisté kouzlo, které vyplývá z nějakého originálního nápadu. Těch je při realizaci blahopřání několik, ale jen některé dokáží vzbudit emoce a vytvořit hluboký dojem, který potěší každé srdce. My se pojďme podívat na ty nejzajímavější, které můžete vyzkoušet i Vy.

Romantikům popřejte hudbou

Živá kapela, zpěv a skladba s romantickým textem, ve kterém je zakomponováno blahopřání. Tomu se už říká nápad za milion, který rozveselí i těch nejsmutnějších. Skladbu klidně pojmenujte "Přání" a zahrajte ji přímo na svatbě, ať se k Vám připojí i hosté. K tomu přidejte tanec az blahopřání se stane hotový zázrak, který rozproudí obrovskou zábavu.

Báseň nebo obraz s ukrytým pokladem

Síla umění spočívá ve spojení pocitů a myšlenek, které rezonují s vnitřkem člověka. Přesně to dokážou básně a obrazy, které ukrývají obrovský poklad a tím je síla blahopřání ze srdce. Kromě toho, kdo by si necenil kreativní práci, díky které vzniklo dílo? Pokud máte umělecký talent, směle se pusťte do tvorby něčeho velkého, co se nedá koupit.

Netradiční text k svatbě je stále in

I když blahopřání formou Vins se využívají od nepaměti, v jistých případech se dají stále považovat za originální. Ve slovech je velká síla a pokud autor blahopřání vytvoří vlastní netradiční text dotýkající se srdcí adresátů, vytvoří dojem, který potěší a motivuje zároveň. Pointa nápadu však nespočívá ani tak v samotném textu jako spíše v tom, kde se text umístí. A tady se nabízí nekonečně mnoho možností od cukrovinek přes dekorace až po oblečení.

Není to jen rodina a přátelé, kteří mohou projevit své pocity formou blahopřání a dát tak novomanželům najevo zájem o jejich šťastný život. Jsou to i novomanželé, kteří se podílejí na posílení vzájemných vztahů a to prostřednictvím svatebních oznámení. Jejich význam je hluboký a nevyužívají se jen na upozornění o konání svatby. Jde o vyjádření úcty a sympatií k hostům, kteří ochotné stojí po boku mladého páru as vírou jejich vyprovázel za štěstím. I proto jsou svatební oznámení důležitou součástí svatebních příprav a netřeba zapomenout na jejich tvorbu.