svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Pestrobarevné svatební oznámení

8.10.2015 by LarisDesign

Barvy dělají náš svět krásnějším  a díky jejich pozitivnímu vlivu se můžeme těšit z krásy a harmonie. Jejich vibrace nás obklopují všude a díky bohatému spektru různých odstínů můžeme cítit sílu pestrosti, která nás obohacuje na každém kroku. Na základě toho si můžeme díky kombinaci sympatických odstínů vybrat to pravé barevné spektrum pro naši osobnost.

Každá z barev má svůj jedinečný význam a podle přitažlivosti k daným odstínem si umíme vytvořit seznam těch nejoblíbenějších. Většina z nás miluje více barev najednou. Čím je celé spektrum barev pestřejší, tím více krásy si můžeme vychutnat. Tuto rozmanitost si chceme užít i při svatbách, ke kterým pestré sladění neodmyslitelní patří a tvoří součást slavnosti.

Pokud se snažíme charakter svatby vyjádřit barvami naplno, pak musíme dbát na každý krok spojený s její přípravou. Nejde jen o samotnou výzdobu sálu a přípravu svatebních stolů, při kterých se zaměřujeme na celkové sladění. Výběr vhodných odstínů tvořících elegantní spektrum barev se týká celé svatby a proto na něj klademe důraz i při tvorbě svatebních oznámení. Avšak ty splní účel jen v případě kombinace originality a nápadu. Pár zajímavých tipů vám může posloužit jako dobrá inspirace.

 

Svatební oznámení na indický styl

V Indii byly svatby vždy považovány za velkolepou slavnost, kterou je třeba patřičně oslavit. V tomto duchu se nese jejich příjemná atmosféra, kterou podporuje typická indická rozmanitost barev a tu najdeme i na svatebních oznámeních obohacených různými barevnými motivy a pompézní zdobením. Tento stylový design se stal oblíbený po celém světě a často upoutá i české svatební páry.

 

Oznámení v barvách květů

Milovníci květin umějí ocenit zářivé barvy a rádi jejich vibrace přenesou i na své svatební oznámení. V tomto případě se cení volnost při výběru, protože vzory jednotlivých květin si můžeme vybírat podle vkusu. Možnosti kombinací jsou neomezené. Výsledek by však vždy měl přinést eleganci a šmrnc, který k svatebním oznámením jednoznačně patří.

 

Oznámení s motivem duhy

Pestrobarevné spektrum vystihuje duha, která se skládá z více odstínů. Tento kouzelný úkaz se stává běžným vzorem při tvorbě svatebních oznámení a mnoho párů se rozhoduje pro design s duhovým motivem. Pokud se k tomu přidá pěkný reliéfní text a originální formát, výsledně dílo bude působit pozitivním dojmem a potěší každého adresáta.

 

Inspirativních svatebních oznámení v pestrobarevném stylu je mnoho a šikovní designéři dokážou neustále přicházet s novými nápady, které vzbuzují pozornost novomanželů. Ti si následně mohou vybrat konkrétní motiv, který vyhovuje jejich vkusu a vystihuje sympatie k jednotlivým barvám. To následně pomáhá celkové atmosféře svatby a poukazuje na výjimečnost dané slavnosti, která se může stát skutečnou oslavou lásky.