svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

27. 1. 2016 by LarisDesign

Jablíčka, milujeme je kvůli skvělé chuti, lákavé vůni a přitažlivým barvám. Oblíbené jsou i pro jejich jedinečnou schopnost stát se vhodným námětem při přípravě svatební slavnosti. Tématika inspirovaná jeblíčkem se dokonce zařadila mezi top trendy nové sezóny.

Inovace přinese vždy své ovoce a v tomto případě to platí doslova. Svatby s námetem jablka totiž zahrnují speciální výzdobu s hojnou účastí těchto osvěžujících plodů. Fantazií se meze nekladou a možností jak zakomponovat samotné jablka do děje svatby je hned několik. My se jdeme podívat na ty nejžhavější tipy, které jsou součástí stále většího počtu slavností.

Přitažlivé jablkové dekorace

Využití jablíček při přípravě svatebních dekorací je ohromné. Lidé s dobrou fantazií jejich vědí zužitkovat jakkoli, čehož výsledkem jsou různé typy dekorací. Dost populárními jsou zejména svícny, které si vyrobíte vyříznutím otvoru a vložením čajové svíčky dovnitř. Za zmínku stojí speciální dekorované vázy s kombinací květin a jablek dle výběru vhodné barvy. Možností je skutečně hodně, třeba se hlavně pohrát s nápady a zaexperimentovat.

Kytice ozdobené jablkem

Skvělou novinkou, kterou si oblíbili mnohé nevěsty, jsou svatební kytice ozdobeny jeblkem. Právě ty přinesou očekávanou inovaci a nevěstě dodají ještě větší kouzlo. Aranžování těchto kytic není složité a zvládne ho každý šikovný kreativec zodpovědný za svatební výzdobu.

Dort s ovocnou příchutí?

Dort jako jeden z vrcholů svatební slavnosti musí být chutný, ale také sympatický pro oči. Dobří cukráři zkoušejí dort zdobit různými technikami, mezi nimiž nechybí právě využití jablíček jako speciální ozdoby. I když většinou slouží výhradně pro estetický efekt, kdoví, možná se někdo odváží upéct jablečnou svatební dort.

Podklad pro svatební prsteny

Aby toho nebylo málo, jablko můžeme perfektně využít jako podstavec pro svatební prsteny. Nejkrásnější vyniknou plody v sytě zelený barvě, ale v případě bílého zlata poslouží i červené. Tento způsob uložení prstenů je dost netradiční a ideálně může nahradit klasické a jemné polštářky.

Není to jen pouhá výzdoba, kde mohou být jablíčka využity jako zpestření svatby. Stejně dobře se hodí i při výrobě svatebních oznámení, kde se zakomponují ve formě stylového motivu. Výslednému dílu tak dodají originalitu a barevnost, díky čemuž zapůsobí dobrým dojmem. Nebojte se zaexperimentovat a zkuste oživit svatbu pěknou čéškový tématikou, ať je nejkrásnější den života tím nejlepším zážitkem.