svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Svatba podle ročních období

22.4.2013 by Danka

Každá svatba je výjimečná a má svou atmosféru. Výjimečná je v neposlední řadě i ročním obdobím, ve kterém se koná. Pokud ještě stále váháte kdy si naplánovat Váš velký den, možná Vám nejbližšími řádky pomůžeme tuto otázku vyřešit.

O jaru mnozí říkají, že je to optimistické a nejkrásnější roční období. Po dlouhé zimě přijde slunečné počasí, ptáčky zpívají, stromy a květiny začínají kvést. Jaro je známá svými pastelovými barvami, kterým můžete přizpůsobit vše, na co si jen vzpomenete. Stoly ozdobte sněženkami, svatební dort posypte marcipánovými růžičkami a místo klasických bílých šatů se poohlédněte po barevných. Na jaře letí všechny pastelové odstíny růžové, žluté, modré, fialové či hráškově zelené. Nebojte se zaměřit i na ty nejmenší detaily. Svatební oznámení například ozdobte malinkými kytičkami nebo barevnými motýlky. Při hledání vhodného místa nezapomeňte, že počasí na jaře nebývá vždy ideální a pokud se i rozhodnete uskutečnit svatbu v exteriéru, mějte v záloze i plán B. Doporučujeme větší penzion nebo třeba ranč, kde se můžete zabavit venku i uvnitř.

Letní "ano" má své kouzlo. Tyto svatby jsou v podstatě skoro bez omezení, vyřádit se můžete při organizaci, ve výzdobě, v programu i během samotného svatebního dne. Počasí je nádherné, sluníčko svítí a skvělá nálada je taktéž součástí letních dní. Při letní svatbě se netřeba bát experimentovat, právě naopak. Buďte originální a pusťte svou fantazii na plné obrátky. Dovolené jsou netradiční místa, nejveselejší barvy, originální květiny, krátké svatební šaty či barevné obleky. V letních měsících se nebojte zorganizovat Vaši svatbu pod širým nebem, v zahradě oblíbené restaurace, nebo pozvěte nejbližší rodinu a přátele na svatbu k moři. Kdyby náhodou na pár minut zapršelo, tak Vám bude určitě pršet štěstí. Svatební oznámení mohou být netradiční, barevné, bláznivé, kytičkové ... prostě takové, jaké si představujete léto právě Vy.

Podzimní svatbou můžete ušetřit. Proč? Tyto svatby se označují za mimosezónní, ale my v Larisdesign je máme stejně rádi, jako ty v ostatních ročních obdobích. Příroda hraje těmi nejkrásnějšími a nejzajímavějšími barvami, přetrvávají relativně příjemné teploty a při výzdobě můžete zazářit netradičními doplňky - kaštany, dýně či podzimním ovocem. Tyto doplňky se nebojte zakomponovat ani do svatebních oznámení, přidají jim na originalitě. Podzimní svatba může dýchat historií nebo prvky rustikální. Vystihují ji syté barvy jako žlutá, oranžová, hnědá i červená. Chladnější počasí vyřešíte hostinou v kostele a šaty s delším rukávem.

Svatba v zimě? A proč ne! Můžete ušetřit možná až polovinu nákladů, seženete vše, co budete chtít, nakolik Vám bude většina dodavatelů k dispozici a problém nebude ani s pozvanými hosty. V zimě jsou totiž většinou všichni doma, nemají naplánované dovolené, takže budou moci bez problémů přijít na Vaši svatbu. Zimní svatba může být krásná. Mnoho párů si zimní svatbu vybere zejména proto, že se chtějí odlišit a být jiní. Originální. Ročním obdobím, výzdobou, ale i svatebním oznámením. Na zimní svatební oznámení se nebojte použít hodně bílé, zlaté, stříbrné, červené či fialové. Šarm oznámení dodají i drobné zimní ornamenty, například malá hvězdička nebo vločka.

Tak co? Jarní, letní, podzimní nebo zimní svatba? Dejte nám vědět, jak jste se rozhodli a my Vám zatím budeme držet palce při výběru!