svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Svatba v sedle

by Tatiana 15.11.2014

           Začali jsme pátrat, zjistili jsme, že svatbu v sedle můžeme nazvat i Equestrian styl. Jak jinak, tento styl je čistě americký výmysl. Je však krásný a velmi elegantní. Tento styl lze použít na nádhernou svatbu. Je vhodný pro každé roční období, ale my si myslíme, že se hodí hlavně do krásného podzimu. Jako všechno v Americe, tak se i tato záležitost týká životní filozofie. Pokud vyrůstáte například v Kentucky, je váš životní styl je přímo určen. Všimli jsme si, že už i u nás není tak ojedinělé mít koníka a podle toho si přizpůsobit život. A tak se iu nás začínají konat svatby v sedle. Tento blog vám dá pár tipů, jak tuto dokonalou svatbu v sedle uskutečnit.

            Equestrian styl je o jezdeckém stylu oblékání, o přesvědčení a hlavně o lásce ke koním. Upozorňujeme však na úskalí takové svatby a varujeme všechny ty, kteří nemají rádi zápach konírny a stodoly. Je jedna věc dívat se na nádherné fotografie na internetu a druhá, pokud se o koníky staráte větší část svého života. Proto pokud nemáte jen ten nejlepší vztah s přírodou, raději do svatby ve stodole nebo na statku ani nechoďte. Protože by vás taková mála myška probíhající po stole během svatební hostiny mohla trochu rozladit ...

 

              Dominantou tohoto stylu je hnědá kůže a odstíny olivově zelené, oranžové, žluté, zlaté, fialové, bordó, béžové i bleděmodré. Z těchto barev si jistě dokážete vybrat tu správnou kombinaci na ranč nebo do stodoly, kde se vaše svatba bude konat.

               K podzimnímu provedení svatby určitě patří i podzimní úroda jako jablká, hrušky, listí, ořechy, kaštany, dýně, šipky ... Vše víte krásně nakombinovat přímo do květů ... Zkuste si představit i nádhernou podzimní svatební kytici, poskládanou z podzimních plodů, jejíž stonky budou obtažené hnědou kůží. Na svatebním stole by neměla chybět zlatá barva a porcelán, vhodný při honosnějším provedení výzdoby.

                 Na takové svatbě je určitě velkou nezbytností hodně, opravdu hodně svíček v barevném provedení, jaké si zamilujete a sem tam nějaká jemná krajka či káro. Jako jmenovky můžete použít staré klíčky, figurky koníků, podkovy, krásné podzimní listí a vše, co dokážete najít na statku.

                 Už máme nastajlovanou celou svatbu, a tak nesmíme zapomenout ani na nejdůležitějších lidí tohoto dne, na nevěstu a ženicha. Při šatech se zaměřte hlavně na pohodlí. Nezapomeňte na varování na začátku, pokud nemilujete vánek větru ve vlasech při jízdě na koni, nechtějte svatbu, která nebude o vás! Pak zbývá jen najít tu správnou obuv k vysněným šatům - jezdecké holínky - a hurá na koně!

                 Myslete na to, že Equestrian style je o jemných doplňcích, avšak někdy má člověk při nich pocit, že čím jemnější, tím dražší. Jezdectví je něco jako golf. Pro některé možná projev snobismu, pro některé projev opravdu reálného životního stylu. Právě takoví lidé se vyznají a najdou si i levnější cesty ke stejnému a dosažitelnému projevu elegance. Jediné, co opravdu nevíte oklamat jsou neodmyslitelné jezdecké holínky. Inu, ten pocit, který zažijete, když na hosty zpod šatů vykoukne přinejmenším 8000 Kč v krásné kůži bude k nezaplacení! Neodmyslitelnou součástí jsou i různé klobouky, či trendy fascinátory.

Pánové to nemají o nic jednodušší. A tak nezapomínejte na klasiku z dílny Burberry, jakou je jezdecká helma a jiné krásné doplňky z dílny tohoto módního domu. Pokud máte na svatbě i děti, určitě je potěšíte vlastním koníkem na hraní v hračkářském provedení, nebo malou zoo se zvířátky z farmy.

                  Nesmíme zapomenout také na nádherné svatební oznámení. A jak by mělo vypadat v tomto stylu? Určitě by na něm neměly chybět vaše oblíbené koně. A to ostatní si už upravit a můžete k nim přizpůsobit i výslužky. Znovu se vám mohou osvědčit malé figurky koníků, ať už z kovu nebo plastu. Přidejte trochu přírodních materiálů a máte to. Dokonalá svatba jen pro vás!