svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Svatba z lásky? Ještě pořád ano!

13.11.2015 by LarisDesign

Slovo láska se skloňuje všude. Slyšíme o ní z písní, vidíme ji ve filmech, řešíme ji s našimi nejbližšími. Snažíme se ji prožívat nejlépe jak umíme a jsme pro ni ochotni udělat cokoliv. Bez její přítomnosti by nám stále chybělo něco cenné a jen těžko bychom dokázali žít naplněný život, který má smysl.

Láska má obrovskou sílu, která dokáže spojovat lidi. Zamilované osoby cítí mezi sebou přímo magickou přitažlivost, kvůli které se rozhodují pro společný život. Jsou ochotni žít jeden pro druhého a říci si své ano na velkolepé slavnosti, kterou svatba vždy byla. Tento den se stává oslavou lásky, během níž se Novomanželský pár stane společným celkem žijícím jeden vedle druhého.

Svatby se organizují pravidelně po celém světě, což by mělo poukazovat na velké množství zamilovaných párů. Nicméně motivy vstoupit do manželství jsou různé a najdou se páry, kde jsou hlavní zájmy sňatku více v materiální rovině. Někdy platilo neoficiálně pravidlo, že tzv. svatba z rozumu se týkala pouze elity a prominentních skupin, ale v současnosti je to minulost a kalkuluje se i mezi lidmi bez velkého majetku. Zde však nejde o peníze, ale spíše o různé emocionální pohnutky, které lákají obou z páru k urychlenému a neuváženému kroku.

Přesně takové případy nevytvářejí dobrý obraz o svatbě jako jedinečné události připravované kvůli oslavení velkého spojení dvou zamilovaných lidí a bourají důvěru v opravdovou lásku i dalším. Naštěstí takových párů je málo a upřímné rozhodnutí oddat se z lásky výrazně převládá nad těmi ostatními. I statistiky jasně říkají, že rozvodů je podstatně méně než manželství, které fungují bez větších problémů a nabízejí příjemné rodinné zázemí naplňující obou partnerů.

Svatby pořádané z upřímné lásky jsou tedy stále živé a velké množství novomanžele si ve většině případů říkají své ano bez zbytečných vedlejších pohnutek. Přesně tímto směrem by se to mělo ubírat i nadále, ať mají generace přicházející po nás dobrý příklad přímo od svých rodičů a prarodičů a uzavírají sňatky s vírou v pravou lásku, kterou mohou patřičně vyjádřit.

Projevy lásky jsou oblíbené a každému zamilovanému polichotí, takže netřeba s nimi vůbec šetřit. Nejenže tím uděláte radost svému partnerovi, navíc mu ukážete jako velmi Vám na něm záleží. To můžete vyjádřit i prostřednictvím svatebních oznámení, které nabízejí vhodný prostor pro takové zajímavé překvapení. Několik elegantních kolekcí, moderní trendy, stylové kombinace a dekorativní design mohou promluvit jménem lásky a připravit příjemnou atmosféru velkého svatebního dne prostřednictvím originálních svatebních oznámení vhodných pro každou svatbu.