svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Svatební loga LARIS

Už jste o tom slyšeli? Mít vlastní svatební logo? Určite ne a určite si kladete otázku, co to svatební logo vlastně je a s jakým záměrem je pro budoucí novomanžele vyrobeno.

Svatební loga doslova dodají Vaší svatbě jednotnou tvář. A nejenom svatbě, Vaše logo Vás bude jako pár provázet celým společným životem.

Proč mít svatební logo?

 

  • Je to Váš symbol.
    • Představuje Vaší jedinečnou stopu jako páru, je to Váš brand, Vaše značka. Svatební logo lze vytisknout na oznámení, pozvánky ke svatebnímu stolu, jmenovky, ubrusy, trička, SPZky, papírové ubrousky, jednoduše na všechny plochy, které jsou v souvislosti se svatbou vystavené pozornosti.
  • Budete výjimeční!
    • Svatební oznámení jsou osvědčenou klasikou a svatební logo může být právě tím jedinečným elementem, který Vaši svatbu odliší od ostatních.
  • S Vámi na věčné časy
    • Berete se jen jednou za život a na Vaší společné cestě zažijete ještě mnoho oslav, jubileí a jiných společenských událostí. Svým logem si můžete ozdobit každou pozvánku, nebo si můžete přiložit logo do podpisu svého emailu. Můžete si ho dát zarámovat a zavěsit nad rodinný krb a Vaše děti ho mohou dědit z generace na generaci jako rodinné erby. Je to bláznivé, ale dobré nápady takové bývají :)

CHCETE SE O SVATEBNÍM LOGU DOZVĚDĚT VÍCE?

 

Podívejte se na předlohy svatebního loga

Podívejte se na ukázky použití svatebního loga

Pokud máte otázky, rádi Vám je zodpovíme :)

Kontaktujte nás