svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Svatební sada pro Vás

20.1.2013 by Tánička

Váš velký den se blíží a Vy se chcete podělit s touto šťastnou událostí se všemi. Pozvat je ke stolu a na ten stůl položit jména všech těch, kterých si vážíte. Jsou pro Vás tak důležití, že je tam prostě musíte mít. A tak jdete do jednoho z mnoha grafických studií, aby vám vyhotovili oznámení šité na míru. A co s ostatními pozvánkami a etiketami? Jednoduše si je dejte udělat v sadě, která bude vytvořena právě pro Vás. Proč by nemohlo být oznámení ve stejném duchu jako pozvánka, jmenovky a etikety? My Vám v dnešním blogu pomůžeme právě s tímto nelehkým předsvatebních úkolem.

Nejdříve byste si měli promyslet, jak budou vypadat Vaše oznámení. O vzhledě oznámení jsme již popsali mnoho řádků. A tak se nyní zaměříme na obal, ve kterém by Vaše oznámení mělo být doručeno. Jak zaujmout už na první pohled? Klasická bílá obálka je dost nudná, ale zaslat oznámení v ní musíme. Ale co nastane po jejím otevření? Je to jen na Vás čím překvapíte. Zkuste se zaměřit na netradiční tvary a materiály. Ručně vyrobené papíry vypadají překrásně. Obálky v tvarech renesance a baroka jsou pompézní a nádherné. Ručně vyráběné obaly jsou dražší, ale jejich krása je nevídaná. Výsledný efekt je překrásný. Poslat oznámení můžete také jako starodávnou listinu. Provázanou stužkou, suchou slámou, nebo perličkami. Použít se dají i dvě ozdobné paličky, na které se oznámení naroluje a uloží do obalu. Nebo pošlete oznámení jako odkaz v láhve. Možností je nepočítaně a je jen na Vás, čím se inspirujete. Hlavně ať je to jen o Vás dvou. Je to přece Váš den.

Jmenovky na stůl jsou maličkosti, které si mohou svatebčané vzít na památku. Zasedací pořádek může být někdy velmi složitá věc. Jak usadit správně přátelé a příbuzných, kteří se ještě neznají, nebo se zrovna až tak nemusí? Udělejte si svůj zasedací pořádek na velkou A3. Vezměte si hrnek a nálepky, které jste při práci používali na poznámky a napište na ně jména. Pomocí hrnku udělejte na A3 kruhy představující stoly a jména lepte kolem stolů. Takto budete krásně vidět, jak jste koho usadili a vyhnete se tak menšímu faux pas.

Jmenovky lze vytvořit z různých materiálů. Můžete si dát ve své sadě natisknout jmenovky jako samolepky a pak je na požadovaný materiál nalepit. Nebo to vezmete do vlastních rukou a nalepíte nebo namalujete je sami. Vhodným materiálem jsou například kamínky, dřevěné odřezky, listí, sušené květiny nebo knoflíky. Umístit je můžete na sklenice ve tvaru motýlů, nebo na cakepops, popřípadě je zapíchnout do bonbónů. Můžete si je dát vytisknout v sadě spolu se svatebním oznámením a pozvánkou a klasicky je umístit na stoly. Origami a malé zabalené překvapení s popisky je také velmi vděčný způsob okrášlený svatebních stolů. Jmenovky na paličkách jsou zas originální a také velmi pěkně ukážou na stolech. Pěkně se ukážou i jmenovky navlečené na ubrouscích. Musíte se více s nimi pohrát, ale výsledný efekt stojí za to. Vaší fantazii se meze nekladou a tak se řádně poohlédněte kolem sebe a budete možná velmi překvapeni, co vaše mysl vymyslí.

A teď jsou na řadě etikety. Etikety si dáte vytisknout ve Vaší sadě. Měly by vyjadřovat hlavně Vás. Můžete si vytvořit vlastní svatební logo které umístíte na etikety a ty pak použijete všude tam, kde budete potřebovat. Bude to taková vaše svatební stopa, podle níž Vás najdou. A pokud si říkáte nač Vám budou takové etikety, tak si vzpomeňte kolik práce by Vám takové psaní zabralo. Nejkrásněji etikety vyniknou na malých darech pro hosty. Vaše výslužka tak bude originální a s jmény na škatulích určitě na nikoho nezapomenete. A pokud si na hostině i někdo něco nechá, ráno si to určitě najde. Etikety můžete nalepit na lahve s Vaším svatebním vínem, šampaňským nebo vodou. Můžete si jimi označit stoly s jídlem, aby každý našel to, na co má chuť. Etiketa by měla být co nejpoutavější a Vaši hosté by ji měli mít ještě dlouho před očima. Použijte Vaše fotky, svatební logo, nebo chvíli, která Vám něco připomíná a charakterizuje Vás. Pokud jste si skládali básně, nebo máte společnou píseň, můžete text použít na etiketu.

Dejte si etikety vytisknout ve tvaru cédéčka a vypalte své nejzamilovanější společné písně na CD. Nápaditější památku Vaši hosté určitě ještě neviděli. Etikety jsou výhodné i jako popisky. Bez námahy je můžete na cokoli nalepit, například na malé pohárky s květinami a použít je tak jako označení místa, pro danou osobu. O milých dárcích jsme již hovořili. A teď je na čase si říct pár typů jak na ně. Vezměte malé lahvičky, dejte do nich barevné bonbóny a polepte je Vašimi originálními etiketami. Poslouží to jako památka na Váš den a označíte nimi i místa pro hosty. Můžete z přírodního papíru vytvořit malé balíčky, kam dáte jednu porci snídaňových cereálií a přelepíte to Vaší etiketou. Nebo do ní nasypte sušené voňavé kvítky. Svíčkami a etikety na nich také nic nezkazíte.

Víte uvařit ten nejlepší džem, zapečený čaj, nebo jen zavařit ovoce? Tentokrát to připravte v roztomilých malých skleničkách. Nalepte na ně Vaši etiketu a máte pěkné jmenovky a originální dárek.

Ať už na lahvích různé velikosti a obsahu, krabičkách, sáčcích, nebo cédéčkach, Vaše etikety budou vždy vypadat nádherně. Tak nezapomeňte, napište si před odchodem do grafického studia co by Vaše svatební sada měla obsahovat. A spolu se šikovnými grafiky a kreativními lidmi ve studiu určitě najdete nádherné řešení, jak Vaši svatbu udělat ještě výjimečnější.