svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

12.2.2016 by Laris Design

Aktuální designové trendy nás mají stále čím překvapit a po celý rok 2016 si užijeme novinek víc než dost. Letošní svatební slavnosti totiž ožijí novými motivy, prvky a zejména barvami, jejichž úkolem bude rzrozzářit jeden z nejkrásnějších dnů v životě nevěsty.

Bez výběru správných barev můžeme zapomenout na přitažlivý design a okouzlující výzdobu. Ke každé svatbě patří různé kombinace, které budou symbolizovat lásku novomanželů a stanou se symbolem jejich společného štěstí. Jelikož letos nás čeká bohatá nabídka nejžhavějších barevných trendů, pojďme se podívat na top odstíny, které ovládnou naše svatební sálu.

Svěží pepermintová pro jarní ceremonie

Už loni jsme se setkávali s peprmintovou barvou působící osvěžujícím a inovativním dojmem. Dokonce nevěsty si nechávají zhotovit šaty v kombinaci této speciální barvy s bílou. Její čas teprve přichází a nejčastěji ji uvidíme na jarních svatbách a jiných ceremoniích.

Odstíny šedi působí nadčasově

50 odstínů šedé nemá se svatbami v šedém provedení nic společného. V tomto případě jde o nadčasový styl použitý na velkých slavnostech. Milovníci zářivějších odstínů mohou šedou vyměnit za stříbrnou a nejlépe v třpytivé metalické variaci.

S příchutí broskví a citronů

Ovocné chutě si najdou místo i během tohoto roku a zpestří mnoho svateb. Něžná romantická broskvová a veselá citronová se ideálně hodí k bílé, se kterou se mohou harmonicky sladit. Tyto varianty jsou tou pravou esencí, která udělá z každé slavnosti akci nabitou humorem.

Léto ovládne marsala

Vášnivá a dynamická, přesně taková je marsala. Tato charismatická barva ovládne letní svatby a přinese jim kouzlo plné vzrušení. Pokud hledáte vintage a svatbu chcete zjemnit kouskem historie, na tento odstín zapomeňte. Marsala je totiž pravým kořením pro extravagantní typy.

Fialové a vínové kombinace zklidní

Na fialovou a bordó se během organizace svateb často zapomíná, což je na škodu. Obě odstíny vyzařují klid a ten je na takových velkých událostech vítán. Můžete je zkombinovat i společně, protože vzájemně dokáží vytvořit sebevědomou kombinaci.

Něha ve stylu růží

Seznam letošních trendů plných netradičních barev doplňuje i odstín ve stylu růže. Ten je určen pro všechny příznivce něžných a jemných svateb. Tuto speciální barvu si vybírají zejména osoby přesvědčeny, že nejkrásnějším vyjádřením lásky jsou něžné polibky, objetí a držení se za ruce.

Nových barevných kombinací je ve světě svateb dost a jejich vlivu se nevyhnou ani svatební oznámení. Právě v jejich tvorbě můžeme očekávat řadu inovativních prvků, které výrazně změní celkový vzhled slavností. Je jedno, jestli máte rádi klasiku nebo preferujete modernu, už nyní se začněte loučit se stereotypem. Rok 2016 totiž přinese změnu a sympatie k vybraným barvám začnou hrát ještě větší roli než tomu bylo v předchozím roce.