svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

 

V jednoduchosti je krása

2.4.2013 by Danka

Doteď si pamatuji na dětství a na ten pocit radosti z většiny věcí a událostí, které se nám den co den přihodili. Když jsme se těšili z teplého kakaa, které jsme mohli vypít ráno v posteli nebo když venku strašně pršelo a kromě úkolů do školy jsme nemuseli dělat vůbec nic. Vše plynulo, hodně jsme se smáli a těšili se z maličkostí. Nebyly mobily ani sociální sítě, žilo se jednoduše a nikomu to nevadilo. Doteď si ráda na tyto chvíle vzpomínám a ještě více se těším, že je nás takových hodně. Těch, co máme i teď rádi jednoduché věci, dny či chvíle.

Vždyť v jednoduchosti a obyčejnosti je krása. A určitě můžeme toto milé tvrzení uplatnit i při svatbě a výběru svatebního oznámení. Někdy se opravdu nevyplácí jít hlavou proti zdi. Zejména pokud žijeme tak, jak nám to vyhovuje a při svatbě chceme "uletět". Neboť se to nosí ... mít honosnou svatbu na zámku, na svatební oběd lososa, altán, šaty od návrháře a limuzínu pro všechny hosty. Pokud tyto "věci" opravdu chcete, tak je to úplně v pořádku a Vaše svatba bude určitě nezapomenutelná. Pokud je však chcete jen proto, aby na Vás lidé neukazovali prstem, rychle se vnitřně profackujte a nebojte se vrátit na zem. Neboť i když trendy stále postupují a každou chvíli je v módě něco jiného, klasika zůstane "in" navěky.

Mít jednoduché svatební oznámení není hanba, ani společenský přešlap. V dnešní době již existuje tak široká nabídka stylů a kolekcí svatebních oznámení, že je asi nemožné nevybrat si. A věřte či ne, mnoho párů při výběru skutečně skončí při kolekcích s jednoduchými svatebními oznámeními. Proč? Zláká je právě ta jednoduchost, pěkné písmo, malý barevný ornament a to, že právě v takovém stylu vynikne to podstatné. Jejich jména a datum kdy si řeknou společné "ANO". Vždyť přece o to jde :) Při plánování svatby a všech jejích náležitostí myslete hlavně na sebe. Je to Váš den a má být zrcadlem Vás dvou. A když se někomu nebudou líbit Vaše jednoduché šaty, nebo klasičtější svatební oznámení, je to jeho problém. Vy si celou přípravu užijte jak se jen dá a tehdy to opravdu bude mít smysl.

Pokud byste náhodou potřebovali pomocnou ruku, nezapomeňte na Larisdesign, rádi Vám navrhneme jakékoliv svatební oznámení. A to i jednoduché :)