svatebni oznameni online

Svatební oznámení

+420 723 087 916 studio@svatba-oznameni.cz


Svatební oznámení Svatební oznámeníon Google+

Vánoční svatba

30. prosince 2013 by Tánička

A je tady nejkrásnější období z celého roku. Děti, ale i dospělí s kouskem dětské duše, se těší na Vánoce. Jste i Vy příznivci tohoto svátku? Sníh, jehličí, světýlka a lesk Vánoc ve Vás vyvolávají pocit štěstí a tepla? Tak právě tento čas je ten pravý na Váš svatební den.

A jak by měla vypadat Vánoční svatba? Pokud byste si přáli nějakou inspiraci, podívejte si zas a znova své oblíbené vánoční pohádky. Nám se líbí Mrazík, Ivan a Nastěnka, v nádherných saních s ledovou skříňkou a drahokamy se Vám mohou stát velmi dobrou inspirací. A nakonec to nejlepší. Nezapomeňte na Tři oříšky pro popelku. Princeznou na koni v zimě se můžete stát i Vy.

Výzdoba

Výzdoba vánoční svatby by měla být, jako z pohádky. Lesk, kýč, světýlka a vůně jehlicí. Vyzdobení sálů ve stylu ledového království, měkkých barev červené, zelené, zlaté a stříbrné. Na stoly rozložte poháry, mísy a svícny z křišťálů. Svícny v teplých tónech by měly být určitě zlaté. Je jen na Vás, zda si vyberete teplo krbu, nebo nádheru ledu. Na stoly položte ledové sochy nebo mísy s kytičkami. Nádhernou dekorací se stávají vánoční růže, šipky, habr, jehličnany a citrusové plody ( pomeranč, mandarinka, citron). Důležité jsou malé mihotající se světýlka všude kolem Vás. Používejte i všechny symboly Vánoc. Rozvěste je všude. A pokud si na hostinu pozvete Mikuláše a čerta, určitě máte o zábavu postaráno. A pokud byste si přáli originální jmenovky, doporučujeme Vám vánoční koule s Vašimi jmény a jmény hostů. Zároveň máte i maličkost, kterou si mohou hosté odnést na památku.

Dorty a sladkosti ať jsou ve stylu Vánoc. Napečte perníčky a koláčky, na které jste zvyklí přes svátky. Nebo můžete vyzkoušet něco nového a na stůl položit vánočně laděné cupcakes, popcakes a nyní tak oblíbené čerstvé ovoce v neuvěřitelně dobré čokoládě. Dort je podle nás nejkrásnější bílí. Ale můžete vyzkoušet i vánoční kombinaci červené a zelené. A nezapomeňte na vánoční symboly.

A jak vyzdobit vnější okolí? Zásada číslo jedna - hodně světel. Ať už malých žárovek nebo svíček. Nic nevytváří krásnou atmosféru tak, jak mihotající se světýlka. A pokud Vám počasí a Perimbaba zapřeje, nejkrásnější dekorací Vám bude velká nadílka sněhu.

A teď k nejkrásnější ozdobě nevěsty. Šaty dělají člověka, nebo nevěstu? Zapomeňte na tradiční bílé šaty. A vyzkoušejte něco nového. Co tak červená, zlatá a měděná. Stante se krásnou nevěstou z ledové země. V tento pohádkový čas jsou dovoleny i přílišné řasení a ozdoby. Vždyť celé Vánoce jsou jeden nádherný kýč. No nezapomeňme ani na tradiční barvy, jako je bílá a béžová.

Vizáž nevěsty, by se měla podobat pohádkovým princeznám, královnám a romantickým hrdinkám. Sedněte si spolu s neteřemi, synovci a podívejte se na pohádky. Nyní je nová pohádka o ledovém království a princezny jsou tam až dvě. Pro vás nekonečné množství inspirace.

Ve vlasech jsou nejkrásnější křišťálové korunky a ozdůbky ve tvaru ledových květů. Vánoční růže není jen nádhernou ozdobou Vánoc, ale i nevěsty. Inspirujte se vánočním pečivem a zapleťte si vlasy jako vánočku. A to bude ten pravý nádech Vánoc.

Make up má na Vánoce neomezené možnosti. Pokud jste se rozhodli být nádhernou ledovou královnou, použijte odstíny stříbrné, modré, bílé, béžové a nezapomeňte, máte se celá třpytit. Na ústa si můžete dát diamanty nebo levnější křišťálovou verzi.

Na makeup teplého pocitu Vánoc použijte barvu zlatou, červenou, zelenou, béžovou, nebo jakoukoliv, jen ať to je co nejbarevnější a Vy jste co nejkrásnější.

Do rukou si vezměte kytici z květů vánoční růže, jehličnanů, šipek, cesmíny a květin, které máte ráda. A pokud chcete být opravdu netradiční, vyzkoušejte ledové kytice z křišťálu, ve tvaru nádherných vloček.

A jak se dopravit přes závěje na svatbu? Nejkrásnějším způsobem jsou určitě saně. Elegantní a stylový příchod si zajistíte klasickou limuzínou, nebo starým veteránem. Pokud chcete být originální, pořiďte si sáňky, dejte na nohy lyže, odvezte se lanovkou, nebo si zajeďte na snowboardu. Pokud je sněhu opravdu hodně, sedněte na sněžný ratrak nebo skútr. Možností je nespočetně a tak si stačí jen vybrat.

A na závěr, svatební oznámení. My v LarisDesign máme rádi Vánoce a umíme se jimi opravdu inspirovat. Na Vaše oznámení využijeme všechny nádherné symboly Vánoc. Připravíme Vám je s láskou a můžete je použít i jako vánoční přání. Svatební oznámení na vánoce má mnoho možností a použít se mohou rozmanité barvy. Ručně vyrobené přání mají v sobě kus duše a používají se na ně výhradně přírodní materiály. A jsou i velmi osobní a originální.

Rozloučíme se s Vámi se slovy ve vánočním duchu. Přejeme Vám krásné Vánoce a ten nejšťastnější Nový rok. Ať se Vaše sny splní a ať jsou Vám inspirací všechny krásné věci kolem Vás.

Tím LarisDesign Vám přeje hezké Vánoce a úspěšný vstup do nového roku.